Privatumo politika

Privatumo politika elektroninėje parduotuvėje Pokecentras.lt taisyklės

     MB „Nidos Projektai“ įmonei priklausančioje www.pokecentras.lt svetainėje yra renkami ir valdomi jūsų asmeniniai duomenys.

Ši Privatumo politika išaiškina, kaip www.pokecentras.lt naudoja jūsų asmeninius duomenis bei pateikia priežastis jūsų asmeninių duomenų rinkimui. Dėl to, prieš naršant www.pokecentras.lt svetainėje, perskaitykite šį dokumentą.

Mes užtikriname jūsų asmeninių duomenų saugumą ir konfidencialumą. Jeigu Jūs nesutinkate su šia Privatumo politika rekomenduojame nesinaudoti  www.pokecentras.lt interneto svetaine.

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra MB „Nidos Projektai“, V. Nagevičiaus g. 3, LT-08237, Vilnius, el.paštas: info@pokecentras.lt.

  1. Asmeniniai duomenys, kuriuos renkame

1.1. Kuomet naršote www.pokecentras.lt, automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį: 1) naršyklė 2) IP adresas 3) laiko juosta 4) jūsų įrenginio slapukai.

1.2. Taip pat renkame statistinius duomenis apie naršymą svetainėje: 1) puslapiai, kuriuose apsilankote 2) produktai, kuriuos peržiūrite 3) kita svetainės naršymo informacija. Šią automatiškai renkamą informaciją vadiname "Įrenginio informacija".

1.3. Taip pat jei yra būtinybė renkame asmeninius duomenis, kuriuos jūs mums suteikiate (vardas, pavardė, adresas, mokėjimo informacija ir t.t.) sukurdami paskyrą mūsų svetainėje ar sumokėdami už perkamas prekes.

1.4. Mūsų surinktus duomenis apie Jus galime atskleisti šioms trečiosioms šalims: 1) trečiosioms šalims paslaugų teikėjams (pvz., techninių paslaugų teikėjams vykdant mūsų sutartis su šiais paslaugų teikėjais 2) trečiųjų šalių paslaugų teikėjams, kurių paslaugomis paprastai naudojamės duomenų saugojimo, telekomunikacijų ir svetainės prieglobos tikslais.

1.5. Elektroninėje parduotuvėje apmokėjimai apdorojami naudojantis makecommerce.lt platforma, kurios valdytojas Maksekeskus AS (Niine 11, Talinas 10414, Estija, reg. nr.:12268475), todėl Jūsų asmeninė informacija, reikalinga mokėjimo įvykdymui ir patvirtinimui, bus perduodama Maksekeskus AS.

  1. Kodėl renkame jūsų duomenis?

2.1. Jūsų duomenų saugumas mums yra ypatingai svarbus, dėl to renkame ir valdome tik būtiniausius jūsų asmeninius duomenis, be kurių negalėtume užtikrinti sklandaus svetainės veikimo. Automatiškai renkami duomenys yra naudojami svetainės analitikoje. Tačiau užtikriname, kad statistinėje informacijoje neįmanoma atpažinti konkrečių vartotojų tapatybės.

2.2 Galite apsilankyti mūsų svetainėje, nesuteikdami jokios informacijos, kuria būtų galima identifikuoti jūsų asmens tapatybę. Tačiau, jeigu norėsite pasinaudoti mūsų svetainės funkcijomis, arba norėsite gauti mūsų naujienlaiškį, supildysite mūsų kontaktinę formą, suteiksite mums savo asmeninius duomenis: el. pašto adresą, vardą, pavardę, gyvenamosios vietos informaciją, telefono numerį. Turite pasirinkimą nesuteikti mums savo asmeninių duomenų, tačiau tokiu atveju negalėsite naudotis dauguma svetainės teikiamų funkcijų. Svetainės lankytojai, nežinantys, kokią informaciją privalome rinkti gali susisiekti su mumis el. paštu info@pokecentras.lt.

  1. Jūsų teisės

3.1. Jeigu esate europietis, jūs turite įvairias teises, susijusias su jūsų asmens duomenų apsauga: I)Teisė būti informuotam. II) Teisė gauti savo informaciją, kurią mes tvarkome. III) Teisė taisyti netikslią ar neteisingą infromaciją apie jus. IV)Teisė ištrinti visus duomenis apie jus. V) Teisė apriboti duomenų tvarkymą. VI) Teisė perkelti visus surinktus duomenis apie jus kitam valdytojui. VII) Teisė paprieštarauti asmens duomenų tvarkymui. VIII) Teisės, susijusios su automatinių duomenų valdymu. (Jeigu norite daugiau informacijos, susisiekite su mumis pasinaudoję žemiau pateikta kontaktine informacija).

3.2. Perspėjame, kad valdome Europos gyventojų asmeninius duomenis, norėdami išpildyti jūsų užsakymus arba kitaip įgydendinti tikslus, išvardintus dokumento pradžioje. Atkreipktite dėmesį, kad jūsų duomenys gali būti perkelti už Europos ribų (pavyzdžiui į Kanalą ar JAV).

  1. Nuorodos į kitas svetaines

4.1. Mūsų svetainėje gali būti pateikta nuorodų į išorines svetaines – mūsų verslo partnerių svetaines ar svetaines, kuriose reklamuojamos mūsų prekės ir (ar) paslaugos. Pažymime, kad mes nesame atsakingi už kitų svetainių ar trečiųjų šalių asmeninių duomenų rinkimo procesus. Ir neprisiimame atsakomybės ar įsipareigojimų už šias politikas ar už šiose svetainėse renkamus asmens duomenis, pavyzdžiui, kontaktinius ar vietos duomenis. Palikus mūsų svetainę, rekomenduojame perskaityti trečiųjų šalių svetainių privatumo politikas.

    5.Duomenų apsauga ir atskleidimas

5.1. Jūsų asmeninių duomenų apsaugai pasitelkiame aukščiausios kokybės serverius, kurią gali pasiekti tik įgalioti asmenys. Mes reguliariai stebime savo sistemas, norėdami nustatyti, ar nėra kokių nors silpnų vietų ar apsaugos atakų, kurių metu galėtų nukentėti jūsų asmeniniai duomenys. Nepasaint to, negarantuojame absoliutaus jūsų asmeninių duomenų saugumo.

5.2. Pirkėjas patvirtina, kad jis turėjo galimybę susipažinti su asmens duomenų tvarkymo sąlygomis bei turi šias teises: 1) susipažinti su savo duomenimis bei reikalauti ištaisyti neteisingus, netikslius asmens duomenis 2) uždrausti jo asmens duomenų rinkimą ir apdorojimą, išskyrus atvejus, kai duomenys yra naudojami užsakymo įvykdymui.

5.3.Mes garantuojame, kad Jūsų asmens duomenys nebus parduodami, teikiami ar kitaip be teisėto pagrindo perduodami tretiesiems asmenims, taip pat naudojami kitiems tikslams, nei jie buvo surinkti. Mes neperduosime Jūsų asmens duomenų niekaip kitaip, kaip tik vadovaudamiesi šia Privatumo politika ir teisės aktais.

5.3. Įstatymo numatyta tvarka, pasiliekame teisę atskleisti jūsų asmeninius duomenis, jei reiktų apginti savo teises, savo ir aplinkinių saugumą, ištirti nusikaltimą arba atsakyti į vyriausybės prašymą atskeisti jūsų asmeninius duomenis.

    6.Kas yra slapukai?

6.1. Slapukai yra maži tekstiniai dokumentai, turintis unikalius identifikacijos numerius, kurie yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską ar mobilujį telefoną, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo įrenginį ir matyti jo veiklą internete.

6.2. Norėdami, kad slapukų pagalba Jūsų asmens duomenys nebūtų tvarkomi, Jūs galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad slapukai nebūtų priimami, arba ištrinti įrašytus slapukus. Savo naršyklėje slapukų nustatymus galite pakeisti bet kuriuo metu. Visose naršyklėse numatyta galimybė ištrinti slapukus. Detalesnės instrukcijos priklauso nuo Jūsų naudojamos naršyklės. (uždraudus slapukus svetainėje bus neįmanoma atlikti pirkimo).

    7. Kaip bus keičiama ši Privatumo Politika?

7.1. Visi mūsų Privatumo politikos pokyčiai bus skelbiami Svetainėje. Esant poreikiui, Jums apie juos pranešime. Naujos Privatumo politikos sąlygos taip pat gali būti pateiktos Svetainėje ir Jums gali reikėti jas perskaityti ir su jomis sutikti tam, kad galėtumėte toliau naudotis Svetaine ir (ar) mūsų paslaugomis

    8. Kontaktinė informacija

8.1 Jeigu norite gauti daugiau informacijos apie šią privatumo politiką arba apie jūsų asmeninius duomenis, kreipkitės į mus el. paštu info@pokecentras.lt.