Prekių grąžinimo taisyklės

Prekių grąžinimo elektroninėje parduotuvėje Pokecentras.lt taisyklės

  1. Pinigų ir prekių grąžinimo politika

1.1. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

1.2. Mūsų pirkėjai turite teisę atsisakyti prekės pirkimo ir pardavimo sutarties, per 14 dienų nuo prekės pristatymo arba atsiėmimo momento.

1.3. Grąžinamų kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas turi padengti pirkėjas.

1.4. Prekės gražinimas yra įvykdomas tik tuo atveju jei prekė nebuvo naudota ir yra tokios pat būklės kaip ir jos pristatymo metu. Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje, nenaudota, nepažeista, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, taip pat nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės.

1.5. Pats pirkėjas prisiimą pilną atsakomybę už gražinamos prekės pilną komplektaciją. Pardavėjas turi teisę nepriimti gražinamos prekės, jei ji nėra pilnai sukomplektuota.

1.6. Pateikdamas prašymą dėl pažeistos prekės gražinimo pirkėjas turi aprašyti gautos prekės būklę, pateikti nuotrauką, kurioje aiškiai yra matoma pažeista prekės vieta ir užsakymo numerį.

1.7. Pristačius ne tą arba brokuotą prekę, Pardavėjas įsipareigoja: 1) pakeisti tokią prekę reikalinga preke arba 2) neturint reikalingos prekės, Pirkėjui grąžinama pilna prekės kaina, bei padengiamos siuntimo išlaidos.  

1.8. Pažeistos prekės gražinimas yra įvykdomas tik tuo atveju jei prekė nebuvo naudota ir yra tokios pat būklės kaip ir jos pristatymo metu. Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje, nenaudota, nepažeista, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, taip pat nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės.

1.9. Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama sumokėta suma su galiojusia nuolaida.

1.10 Pirkėjas gali atšaukti savo užsakymą jei jis dar nebuvo išsiųstas, išsskyrus atvejus kai buvo įsigyta išankstinio užsakymo prekė. Tokiu atveju užsakymas negali būti atšauktas.

1.11. Pinigus grąžinsime ne vėliau kaip per 30 dienų, nuo grąžinamų prekių gavimo. Jūsų pinigai bus grąžinami tokiu pačiu būdu, kokiu buvo atlikas mokėjimas už užsakymą, netaikant papildomo pinigų grąžinimo mokesčio.

1.12. Mes nesame atsakingi už prekių pažeidimus, įvykusius grąžinant prekes. Dėl to, siūlome rinktis saugų prekių siuntimo paslaugų teikėją. Negalėsime grąžinti pinigų, jeigu nepateiksite prekių įsigijimo kvito arba prekių pristatymo kvito.

  1. Negrąžinamos prekės

2.1 Jeigu kortelių pakuotės buvo atidarytos arba kitaip pažeistos Pirkėjo ir pamatytas turinys, prekės nėra negrąžinamos.

2.2 Jeigu buvo pažeista, bet kuri prekės dalis, prekės nėra negrąžinamos.

  1. Baigiamosios nuostatos

3.1. Šios prekių grąžinimo Taisyklės sudarytos vadovaujantis LR įstatymais ir teisės aktais.

3.2. Šioms taisyklėms yra taikoma LR teisė. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

  1. Kontaktinė informacija

4.1. Jeigu turite klausimų dėl mūsų pinigų ir prekių grąžinimo politikos, susisiekite su mumis el. paštu info@pokecentras.lt